Zdobycze z Rossmanna.
;)
Polubili:
olka29101996
beguinlubialaske
emileczka02
levine
shut_up_bitch
esperanzablanca
Fashionistka022
wiktoriaa_99
Użytkownicy także przypinają:













alexxx2222
miałam kiedyś lakier z miss sporty, ale szybko zgęstniał, a ciężko się takim maluje
werka723
mam ten ciemny :) polecam