Zdobycze z Rossmanna.
;)
Polubili:
beguinlubialaske
shut_up_bitch
Fashionistka022
wiktoriaa_99
esperanzablanca
levine
emileczka02
olka29101996
Użytkownicy także przypinają:













alexxx2222
miałam kiedyś lakier z miss sporty, ale szybko zgęstniał, a ciężko się takim maluje
werka723
mam ten ciemny :) polecam