zdrowo i pysznie
Polubili:
Anonimowa36
klaudiabb1826
magdel17007
Wiesia69
Ciasteczkowa1
kremowka_xoxo
slonko_misiu_slonko
klaudujab
wiktoria5665
belas
oraz 28 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:











GABInet
Mmm już jestem głodna ;)
kremowka_xoxo
Zobaczyłam wczoraj tą zszywke i od razu chciałam spróbować, tylko że miałam truskawki zamiast borówek. Efekt? spodziewałam się jakiegoś nieziemsko cudownego smaku. a co wyszlo? niezbyt smaczna ciapka w chlebie... Wygląda świetnie ale smak nie powala
weronaz
fajny pomysl