zdrowo i pysznie
Polubili:
rybka1522
Ciasteczkowa1
Miniia
klaudujab
mani504
korni2107
agap93
sabinabeer
filifiionka
jaispiggy
oraz 28 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:











GABInet
Mmm już jestem głodna ;)
kremowka_xoxo
Zobaczyłam wczoraj tą zszywke i od razu chciałam spróbować, tylko że miałam truskawki zamiast borówek. Efekt? spodziewałam się jakiegoś nieziemsko cudownego smaku. a co wyszlo? niezbyt smaczna ciapka w chlebie... Wygląda świetnie ale smak nie powala
weronaz
fajny pomysl