zdrowo i pysznie
Polubili:
Radoosna
agap93
magdel17007
rybka1522
julka246
andzia3819
Emilia02
yappii
Patrycja070
klaudiabb1826
oraz 28 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:











GABInet
Mmm już jestem głodna ;)
kremowka_xoxo
Zobaczyłam wczoraj tą zszywke i od razu chciałam spróbować, tylko że miałam truskawki zamiast borówek. Efekt? spodziewałam się jakiegoś nieziemsko cudownego smaku. a co wyszlo? niezbyt smaczna ciapka w chlebie... Wygląda świetnie ale smak nie powala
weronaz
fajny pomysl