ze wstążką
Polubili:
gabiczak
annape89
LittleBird
qania
wiola2278
skarbik
magda509
ammanik
zlyruch
Marzenia2604
oraz 19 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:



























Suigetsu
Śliczna fryzura! Ładna, prosta, elegancka. Szkoda, że na moich włosach nie wygląda tak fajnie :c