ze wstążką
Polubili:
iwi19
lily1lily
cykbumbum
mydrems
wiola2278
ShewolfKarola
AnetaAnetaAneta
Kei8
skarbik
gabiczak
oraz 19 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:



























Suigetsu
Śliczna fryzura! Ładna, prosta, elegancka. Szkoda, że na moich włosach nie wygląda tak fajnie :c