ze wstążką
Polubili:
qania
magda509
cykbumbum
AnetaAnetaAneta
Anji
buterfly12
annape89
gabiczak
wiola2278
Milka4
oraz 19 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:



























Suigetsu
Śliczna fryzura! Ładna, prosta, elegancka. Szkoda, że na moich włosach nie wygląda tak fajnie :c