ze wstążką
Polubili:
Agos
Anji
rumiannka
skarbik
Milka4
Konik101
LittleBird
motyl123
AnetaAnetaAneta
ShewolfKarola
oraz 19 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:



























Suigetsu
Śliczna fryzura! Ładna, prosta, elegancka. Szkoda, że na moich włosach nie wygląda tak fajnie :c