ze wstążką
Polubili:
gabiczak
zlyruch
annape89
wiola2278
AnetaAnetaAneta
Konik101
Milka4
ShewolfKarola
Anji
motyl123
oraz 19 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:



























Suigetsu
Śliczna fryzura! Ładna, prosta, elegancka. Szkoda, że na moich włosach nie wygląda tak fajnie :c