ze wstążką
Polubili:
buterfly12
gabiczak
alexis29
Agos
Konik101
ShewolfKarola
Juanita
rumiannka
skarbik
Kei8
oraz 19 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:



























Suigetsu
Śliczna fryzura! Ładna, prosta, elegancka. Szkoda, że na moich włosach nie wygląda tak fajnie :c