ze wstążką
Polubili:
cykbumbum
Kei8
buterfly12
skarbik
ShewolfKarola
zlyruch
tusiorek1
mydrems
wiola2278
gabiczak
oraz 19 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:



























Suigetsu
Śliczna fryzura! Ładna, prosta, elegancka. Szkoda, że na moich włosach nie wygląda tak fajnie :c