ze wstążką
Polubili:
skarbik
gabiczak
Marzenia2604
Agos
AnetaAnetaAneta
LittleBird
Juanita
magda509
Konik101
iwi19
oraz 19 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:



























Suigetsu
Śliczna fryzura! Ładna, prosta, elegancka. Szkoda, że na moich włosach nie wygląda tak fajnie :c