ze wstążką
Polubili:
iwi19
megusta20
AnetaAnetaAneta
LittleBird
Konik101
zlyruch
Kei8
Anji
magda509
motyl123
oraz 19 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:



























Suigetsu
Śliczna fryzura! Ładna, prosta, elegancka. Szkoda, że na moich włosach nie wygląda tak fajnie :c