ze wstążką
Polubili:
Agos
rumiannka
skarbik
Kei8
iwi19
ammanik
Marzenia2604
annape89
magda509
LittleBird
oraz 19 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:



























Suigetsu
Śliczna fryzura! Ładna, prosta, elegancka. Szkoda, że na moich włosach nie wygląda tak fajnie :c