ze wstążką
Polubili:
Agos
Milka4
megusta20
ShewolfKarola
Konik101
Marzenia2604
Anji
qania
gabiczak
tusiorek1
oraz 19 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:



























Suigetsu
Śliczna fryzura! Ładna, prosta, elegancka. Szkoda, że na moich włosach nie wygląda tak fajnie :c