Więcej zszywek z tablicy

DZIEŃ BABCI

Zgadzam się! :)
Zimowe słonko wesoło patrzy...
Kiedy będę już stara, a moj...
Babcia nawet w swoje święto...
Zobaczyć uśmiech na twarzy ...
anonymous

anonymous

Dodane 15.01 o 17:13
Obserwuj

Zgadzam się!

:)

Polubili: farma19
Zgłoś naruszenie

farma19

Piękne,choć niestety coraz rzadziej spotykane zjawisko:(

 |  5.04 o 21:44   Pokaż odpowiedzi

, aby dodać komentarz.

Użytkownicy także przypinają: