Zgadzam się !
!!
Polubili:
Fallen_Dreamer
Ola_parabola
Rubin34
zedycjilimitowanej
tarka2002
urwis16
cosopol
Lilciaaa
dreaming_girl66
ZupaRosolowa
oraz 137 innych użytkowników
radosza
haha dobre
Sanderka0207
haha powiedz to mojej mamie :"D
Jadziula
To nie leż pół dnia na kanapie, gdyż życie jest za krótkie na marnowanie czasu.
bielcia92
-.- jak można żyć w syfie
krn78
Zmienisz zdanie, kiedy przyjdzie Twój chłopak :)
zook
Padłam hah.
gabi8976
Popieram
ShadowBlackKiller
Szkoda ze moja mama tego nie pojmuje :(
Użytkownicy także przypinają:




























Zaloguj się, aby dodać komentarz.