Więcej zszywek z tablicy

opis

nie mam w sobie tyle siły b...
ja tez wole mówić napewno a...
coś dla fanów piłki nożnej ...
Uważam,że to ma sens. Dlacz...
zgadzam się
samantha18

samantha18

Dodane 22.06 o 14:59
Obserwuj
zgadzam się

zgadzam się

Zgłoś naruszenie

, aby dodać komentarz.

Użytkownicy także przypinają: