zima idzie :)
Polubili:
AgentProvocateur
mamazuzy
wochajsie
Sunrise_
Juska5
Piekne_to00
anula1599
balicek92
nickiitd
gositonacactus
oraz 33 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:



























cyzia065
nierozumiem jak to trzeba zrobić czy ktoś może mi wytłumaczyć proszę