Zimowa uliczka
Polubili:
Kohcia
olka12_12
papcia12
Twiggy7
maja12345678910
kisia1223
Rainbow07
beawesome
magdasz2000
Kalka1
oraz 2 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























Greeneye89
Ale zima jest piękna :)
nekami
brrrrr, niedługo będzie taka pogoda :(