Zimowa uliczka
Polubili:
papcia12
NieOgRaniCzonA
Rainbow07
maja12345678910
Kohcia
kisia1223
olka12_12
Twiggy7
btvd04
Kalka1
oraz 2 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























Greeneye89
Ale zima jest piękna :)
nekami
brrrrr, niedługo będzie taka pogoda :(