Zimowa uliczka
Polubili:
maja12345678910
magdasz2000
Twiggy7
papcia12
Kalka1
Rainbow07
olka12_12
kisia1223
NieOgRaniCzonA
beawesome
oraz 2 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























Greeneye89
Ale zima jest piękna :)
nekami
brrrrr, niedługo będzie taka pogoda :(