Zimowa uliczka
Polubili:
beawesome
maja12345678910
NieOgRaniCzonA
papcia12
Kohcia
olka12_12
kisia1223
magdasz2000
Kalka1
btvd04
oraz 2 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























Greeneye89
Ale zima jest piękna :)
nekami
brrrrr, niedługo będzie taka pogoda :(