Zimowa uliczka
Polubili:
magdasz2000
papcia12
olka12_12
Twiggy7
Kohcia
Rainbow07
kisia1223
btvd04
Kalka1
NieOgRaniCzonA
oraz 2 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























Greeneye89
Ale zima jest piękna :)
nekami
brrrrr, niedługo będzie taka pogoda :(