Zimowa uliczka
Polubili:
Twiggy7
kisia1223
NieOgRaniCzonA
papcia12
Rainbow07
olka12_12
btvd04
magdasz2000
Kalka1
Kohcia
oraz 2 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























Greeneye89
Ale zima jest piękna :)
nekami
brrrrr, niedługo będzie taka pogoda :(