Zimowa uliczka
Polubili:
Rainbow07
papcia12
Kohcia
olka12_12
NieOgRaniCzonA
btvd04
kisia1223
Twiggy7
beawesome
magdasz2000
oraz 2 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























Greeneye89
Ale zima jest piękna :)
nekami
brrrrr, niedługo będzie taka pogoda :(