Zimowa uliczka
Polubili:
Rainbow07
Kalka1
kisia1223
btvd04
magdasz2000
maja12345678910
NieOgRaniCzonA
Twiggy7
Kohcia
papcia12
oraz 2 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























Greeneye89
Ale zima jest piękna :)
nekami
brrrrr, niedługo będzie taka pogoda :(