Zimowa uliczka
Polubili:
NieOgRaniCzonA
Twiggy7
kisia1223
Kohcia
magdasz2000
beawesome
Kalka1
papcia12
maja12345678910
olka12_12
oraz 2 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























Greeneye89
Ale zima jest piękna :)
nekami
brrrrr, niedługo będzie taka pogoda :(