Zimowa uliczka
Polubili:
beawesome
Kohcia
Kalka1
Rainbow07
maja12345678910
papcia12
kisia1223
NieOgRaniCzonA
olka12_12
Twiggy7
oraz 2 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























Greeneye89
Ale zima jest piękna :)
nekami
brrrrr, niedługo będzie taka pogoda :(