Zimowa uliczka
Polubili:
btvd04
Rainbow07
NieOgRaniCzonA
beawesome
kisia1223
magdasz2000
olka12_12
maja12345678910
Kalka1
Twiggy7
oraz 2 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























Greeneye89
Ale zima jest piękna :)
nekami
brrrrr, niedługo będzie taka pogoda :(