Zimowa uliczka
Polubili:
olka12_12
kisia1223
Twiggy7
NieOgRaniCzonA
maja12345678910
btvd04
Kalka1
Kohcia
papcia12
Rainbow07
oraz 2 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























Greeneye89
Ale zima jest piękna :)
nekami
brrrrr, niedługo będzie taka pogoda :(