Zimowa uliczka
Polubili:
Kalka1
papcia12
NieOgRaniCzonA
beawesome
Rainbow07
magdasz2000
olka12_12
kisia1223
Twiggy7
Kohcia
oraz 2 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























Greeneye89
Ale zima jest piękna :)
nekami
brrrrr, niedługo będzie taka pogoda :(