Zimowa uliczka
Polubili:
Kohcia
Twiggy7
magdasz2000
beawesome
olka12_12
Rainbow07
NieOgRaniCzonA
btvd04
kisia1223
papcia12
oraz 2 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























Greeneye89
Ale zima jest piękna :)
nekami
brrrrr, niedługo będzie taka pogoda :(