Zimowa uliczka
Polubili:
Twiggy7
btvd04
papcia12
beawesome
kisia1223
NieOgRaniCzonA
magdasz2000
Kohcia
Rainbow07
Kalka1
oraz 2 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























Greeneye89
Ale zima jest piękna :)
nekami
brrrrr, niedługo będzie taka pogoda :(