Zimowa uliczka
Polubili:
papcia12
beawesome
magdasz2000
Rainbow07
Twiggy7
NieOgRaniCzonA
olka12_12
maja12345678910
btvd04
Kalka1
oraz 2 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























Greeneye89
Ale zima jest piękna :)
nekami
brrrrr, niedługo będzie taka pogoda :(