Zimowa uliczka
Polubili:
kisia1223
Twiggy7
papcia12
Kalka1
Kohcia
magdasz2000
btvd04
beawesome
NieOgRaniCzonA
olka12_12
oraz 2 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























Greeneye89
Ale zima jest piękna :)
nekami
brrrrr, niedługo będzie taka pogoda :(