Zimowa uliczka
Polubili:
Kohcia
maja12345678910
NieOgRaniCzonA
Twiggy7
magdasz2000
Rainbow07
kisia1223
Kalka1
papcia12
btvd04
oraz 2 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























Greeneye89
Ale zima jest piękna :)
nekami
brrrrr, niedługo będzie taka pogoda :(