Zimowa uliczka
Polubili:
olka12_12
Kalka1
maja12345678910
beawesome
Twiggy7
Rainbow07
NieOgRaniCzonA
kisia1223
magdasz2000
btvd04
oraz 2 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























Greeneye89
Ale zima jest piękna :)
nekami
brrrrr, niedługo będzie taka pogoda :(