Zimowa uliczka
Polubili:
maja12345678910
magdasz2000
Kalka1
Kohcia
NieOgRaniCzonA
Twiggy7
btvd04
kisia1223
olka12_12
Rainbow07
oraz 2 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























Greeneye89
Ale zima jest piękna :)
nekami
brrrrr, niedługo będzie taka pogoda :(