Zimowa uliczka
Polubili:
beawesome
Kalka1
Rainbow07
btvd04
Twiggy7
kisia1223
olka12_12
Kohcia
NieOgRaniCzonA
maja12345678910
oraz 2 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























Greeneye89
Ale zima jest piękna :)
nekami
brrrrr, niedługo będzie taka pogoda :(