Zimowa uliczka
Polubili:
Twiggy7
kisia1223
Kalka1
btvd04
olka12_12
NieOgRaniCzonA
Kohcia
magdasz2000
papcia12
Rainbow07
oraz 2 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























Greeneye89
Ale zima jest piękna :)
nekami
brrrrr, niedługo będzie taka pogoda :(