Zimowa uliczka
Polubili:
Kalka1
papcia12
beawesome
Twiggy7
maja12345678910
kisia1223
olka12_12
btvd04
magdasz2000
NieOgRaniCzonA
oraz 2 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























Greeneye89
Ale zima jest piękna :)
nekami
brrrrr, niedługo będzie taka pogoda :(