Zimowa uliczka
Polubili:
olka12_12
NieOgRaniCzonA
Rainbow07
kisia1223
magdasz2000
btvd04
Twiggy7
papcia12
Kalka1
maja12345678910
oraz 2 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























Greeneye89
Ale zima jest piękna :)
nekami
brrrrr, niedługo będzie taka pogoda :(