Zimowa uliczka
Polubili:
magdasz2000
beawesome
kisia1223
Rainbow07
Kalka1
maja12345678910
papcia12
Twiggy7
Kohcia
btvd04
oraz 2 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























Greeneye89
Ale zima jest piękna :)
nekami
brrrrr, niedługo będzie taka pogoda :(