Zimowa uliczka
Polubili:
maja12345678910
Kohcia
Twiggy7
beawesome
btvd04
kisia1223
Kalka1
Rainbow07
NieOgRaniCzonA
magdasz2000
oraz 2 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























Greeneye89
Ale zima jest piękna :)
nekami
brrrrr, niedługo będzie taka pogoda :(