Zimowa uliczka
Polubili:
Kalka1
beawesome
Kohcia
magdasz2000
papcia12
Rainbow07
kisia1223
NieOgRaniCzonA
maja12345678910
olka12_12
oraz 2 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























Greeneye89
Ale zima jest piękna :)
nekami
brrrrr, niedługo będzie taka pogoda :(