Zimowa uliczka
Polubili:
Twiggy7
Kohcia
papcia12
Kalka1
maja12345678910
beawesome
NieOgRaniCzonA
Rainbow07
olka12_12
magdasz2000
oraz 2 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























Greeneye89
Ale zima jest piękna :)
nekami
brrrrr, niedługo będzie taka pogoda :(