Zimowa uliczka
Polubili:
Twiggy7
maja12345678910
Kohcia
beawesome
magdasz2000
olka12_12
Rainbow07
NieOgRaniCzonA
papcia12
kisia1223
oraz 2 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























Greeneye89
Ale zima jest piękna :)
nekami
brrrrr, niedługo będzie taka pogoda :(