Zimowa uliczka
Polubili:
Twiggy7
Kalka1
btvd04
magdasz2000
maja12345678910
beawesome
olka12_12
NieOgRaniCzonA
kisia1223
Kohcia
oraz 2 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























Greeneye89
Ale zima jest piękna :)
nekami
brrrrr, niedługo będzie taka pogoda :(