Zimowa uliczka
Polubili:
papcia12
btvd04
maja12345678910
Kalka1
Twiggy7
Kohcia
NieOgRaniCzonA
kisia1223
Rainbow07
beawesome
oraz 2 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























Greeneye89
Ale zima jest piękna :)
nekami
brrrrr, niedługo będzie taka pogoda :(