Zimowa uliczka
Polubili:
olka12_12
Kalka1
Rainbow07
beawesome
Twiggy7
magdasz2000
papcia12
maja12345678910
btvd04
Kohcia
oraz 2 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























Greeneye89
Ale zima jest piękna :)
nekami
brrrrr, niedługo będzie taka pogoda :(