Zimowa uliczka
Polubili:
magdasz2000
Kalka1
NieOgRaniCzonA
kisia1223
btvd04
Kohcia
Twiggy7
beawesome
papcia12
olka12_12
oraz 2 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























Greeneye89
Ale zima jest piękna :)
nekami
brrrrr, niedługo będzie taka pogoda :(