Zmierzch - Stephenie Meyer
Polubili:
koczitka
misia413
monikzuk
agajoo
Laurinchen
Lena2449
ForeverMe
Madziula13666
patriziacome
Nike_22
oraz 1 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























kamilek69
ksiazka lepsza niz film. czytalam 14 razy
kamilek69
ksiazja
monikzuk
moim zdaniem książka była lepsza od filmu