Zmierzch - Stephenie Meyer
Polubili:
Madziula13666
agajoo
patriziacome
koczitka
Laurinchen
kondzix
misia413
monikzuk
ForeverMe
Nike_22
oraz 1 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























kamilek69
ksiazka lepsza niz film. czytalam 14 razy
kamilek69
ksiazja
monikzuk
moim zdaniem książka była lepsza od filmu