Zmierzch - Stephenie Meyer
Polubili:
agajoo
monikzuk
patriziacome
Lena2449
Madziula13666
misia413
koczitka
Laurinchen
ForeverMe
kondzix
oraz 1 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























kamilek69
ksiazka lepsza niz film. czytalam 14 razy
kamilek69
ksiazja
monikzuk
moim zdaniem książka była lepsza od filmu