Zmierzch - Stephenie Meyer
Polubili:
Laurinchen
koczitka
Nike_22
agajoo
monikzuk
kondzix
ForeverMe
Lena2449
misia413
Madziula13666
oraz 1 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























kamilek69
ksiazka lepsza niz film. czytalam 14 razy
kamilek69
ksiazja
monikzuk
moim zdaniem książka była lepsza od filmu