Zmierzch - Stephenie Meyer
Polubili:
agajoo
patriziacome
kondzix
Laurinchen
monikzuk
koczitka
Madziula13666
Nike_22
misia413
Lena2449
oraz 1 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























kamilek69
ksiazka lepsza niz film. czytalam 14 razy
kamilek69
ksiazja
monikzuk
moim zdaniem książka była lepsza od filmu