Zmierzch - Stephenie Meyer
Polubili:
kondzix
koczitka
monikzuk
agajoo
Nike_22
Madziula13666
ForeverMe
Lena2449
patriziacome
misia413
oraz 1 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























kamilek69
ksiazka lepsza niz film. czytalam 14 razy
kamilek69
ksiazja
monikzuk
moim zdaniem książka była lepsza od filmu