Zmierzch - Stephenie Meyer
Polubili:
patriziacome
agajoo
Lena2449
monikzuk
misia413
Laurinchen
Nike_22
ForeverMe
koczitka
kondzix
oraz 1 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























kamilek69
ksiazka lepsza niz film. czytalam 14 razy
kamilek69
ksiazja
monikzuk
moim zdaniem książka była lepsza od filmu