zmierzch...
Polubili:
patrycja2968
kasia0319
ciasteczkowy_maniak
N_I_K_A
werciak13
kamilek69
magiicznaa
kiniusiaxdlol
Noteviddia
ChocolateHorse
oraz 6 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:
















goska02
mam pyt czy będą jeszcze jakieś części sagi zmierzch bardzo liczę że tak ???!!!!!