ZUZIA <3
Polubili:
Sylwia__
Ola33300
NoKadi
ziutkoska
czekoladka1911
Felicidad24
slezak_24
Lola154
MERY16
szczwana123
oraz 56 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:











PinkFlari
=^.^=
nathalie16
sweet<3
MasAltoQueElSol
biały ładny ale mało kto wie że sniezno biale koty często chorują i wcześniej umierają
magdusia0002
Świetne imię dla kici :-) Zuzia <3
pysiula99
piękniutka
kasiulqa92
jakbym swoją Blondynę widziała :)
grazia9
Taka śliczna jak puchaty obłoczek :D
kasiuniabe
jaka ślicznaaaaaaa