życiowe
Polubili:
Iska358
bella882255
nosiemankoo
madziunia_245
pansiusiupanda
Maartussx
kicia329
BiAnKa98
zurawska
AlexandraV
oraz 55 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























NiemeEcho
A ja Ci powiem jeszcze, że ludzie lubią kochać "bestie", a później użalają się, że im jest źle.
emileczkaa
chyba każdy tego doznał;/ niestety... ludzie czasem zachowuja się jak bestie.dziś nawet powiedzieć "dziękuję" jest ciężko...
Klaudyna26
dokładnie to znam; (