życiowe
Polubili:
aniao1405
bulinka221
Bea1344
AaCzArNaA
catherina17
emileczkaa
loffkiloffki
Eddis
madziula1993
Bekaniezla
oraz 55 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























NiemeEcho
A ja Ci powiem jeszcze, że ludzie lubią kochać "bestie", a później użalają się, że im jest źle.
emileczkaa
chyba każdy tego doznał;/ niestety... ludzie czasem zachowuja się jak bestie.dziś nawet powiedzieć "dziękuję" jest ciężko...
Klaudyna26
dokładnie to znam; (