życiowe
Polubili:
bulinka221
monster_
aniao1405
Natalsia24827
Chojczi
zurawska
chloeshanon1
madziula1993
monika581
AlexandraV
oraz 55 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























NiemeEcho
A ja Ci powiem jeszcze, że ludzie lubią kochać "bestie", a później użalają się, że im jest źle.
emileczkaa
chyba każdy tego doznał;/ niestety... ludzie czasem zachowuja się jak bestie.dziś nawet powiedzieć "dziękuję" jest ciężko...
Klaudyna26
dokładnie to znam; (