życiowe
Polubili:
95ilonka
Ptyskaa
zurawska
Kloii
SOFIA9
Emily23
andrzejolap
Iska358
bella882255
BiAnKa98
oraz 55 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























NiemeEcho
A ja Ci powiem jeszcze, że ludzie lubią kochać "bestie", a później użalają się, że im jest źle.
emileczkaa
chyba każdy tego doznał;/ niestety... ludzie czasem zachowuja się jak bestie.dziś nawet powiedzieć "dziękuję" jest ciężko...
Klaudyna26
dokładnie to znam; (