życiowe
Polubili:
Kaateeeee
kotka12
AaCzArNaA
Malena_
emileczkaa
imfoolhardywoman
lolaxx
paulina19969
nosiemankoo
Klauuusiaa26
oraz 55 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























NiemeEcho
A ja Ci powiem jeszcze, że ludzie lubią kochać "bestie", a później użalają się, że im jest źle.
emileczkaa
chyba każdy tego doznał;/ niestety... ludzie czasem zachowuja się jak bestie.dziś nawet powiedzieć "dziękuję" jest ciężko...
Klaudyna26
dokładnie to znam; (