życiowe
Polubili:
aniao1405
95ilonka
dream4526
Maartussx
tymbarek
Natalsia24827
wioleta171752
rufinek
Bekaniezla
madziunia_245
oraz 55 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























NiemeEcho
A ja Ci powiem jeszcze, że ludzie lubią kochać "bestie", a później użalają się, że im jest źle.
emileczkaa
chyba każdy tego doznał;/ niestety... ludzie czasem zachowuja się jak bestie.dziś nawet powiedzieć "dziękuję" jest ciężko...
Klaudyna26
dokładnie to znam; (