życiowe!
Polubili:
_Milady_
czarnamalutka
LadyAngel
caramella18
dziedziczkapl
merdzia22
Karolicik
roksanaa94
rebelde
Klaudusiaaaa
oraz 12 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:











Alutkaaa
Wg mnie to nie prawda. czasami np. dziewczyna kocha bardzo mocno i się stara, a chłopak ma ją gdzieś i tego nie docenia. Każdy z nas jest inny i w związku jest podobnie.