życiowe!
Polubili:
_Milady_
czarnamalutka
Karolicik
adusia_95
kimm1973
dziedziczkapl
kasia280896
caramella18
justyna90210
roksanaa94
oraz 12 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:











Alutkaaa
Wg mnie to nie prawda. czasami np. dziewczyna kocha bardzo mocno i się stara, a chłopak ma ją gdzieś i tego nie docenia. Każdy z nas jest inny i w związku jest podobnie.