życiowe!
Polubili:
czarnamalutka
Sweneey
rebelde
merdzia22
kimm1973
Najkaax33
forever_youngg
weronikabrodawka
justyna90210
angela18221
oraz 12 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:











Alutkaaa
Wg mnie to nie prawda. czasami np. dziewczyna kocha bardzo mocno i się stara, a chłopak ma ją gdzieś i tego nie docenia. Każdy z nas jest inny i w związku jest podobnie.