życiowe!
Polubili:
roksanaa94
weronikabrodawka
angela18221
kasia280896
merdzia22
rut
kimm1973
rebelde
Klaudusiaaaa
justyna90210
oraz 12 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:











Alutkaaa
Wg mnie to nie prawda. czasami np. dziewczyna kocha bardzo mocno i się stara, a chłopak ma ją gdzieś i tego nie docenia. Każdy z nas jest inny i w związku jest podobnie.