życiowe!
Polubili:
czarnamalutka
adusia_95
forever_youngg
caramella18
kimm1973
_Milady_
rut
kasia280896
dosiakub
angela18221
oraz 12 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:











Alutkaaa
Wg mnie to nie prawda. czasami np. dziewczyna kocha bardzo mocno i się stara, a chłopak ma ją gdzieś i tego nie docenia. Każdy z nas jest inny i w związku jest podobnie.