życiowe!
Polubili:
LadyAngel
00kacha00
adusia_95
kimm1973
forever_youngg
czarnamalutka
caramella18
rut
kasia280896
Sweneey
oraz 12 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:











Alutkaaa
Wg mnie to nie prawda. czasami np. dziewczyna kocha bardzo mocno i się stara, a chłopak ma ją gdzieś i tego nie docenia. Każdy z nas jest inny i w związku jest podobnie.