życiowe!
Polubili:
rebelde
roksanaa94
adusia_95
LadyAngel
dosiakub
weronikabrodawka
czarnamalutka
Karolicik
Najkaax33
angela18221
oraz 12 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:











Alutkaaa
Wg mnie to nie prawda. czasami np. dziewczyna kocha bardzo mocno i się stara, a chłopak ma ją gdzieś i tego nie docenia. Każdy z nas jest inny i w związku jest podobnie.