życiowe!
Polubili:
roksanaa94
00kacha00
Sweneey
forever_youngg
czarnamalutka
rut
Karolicik
_Milady_
dosiakub
Klaudusiaaaa
oraz 12 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:











Alutkaaa
Wg mnie to nie prawda. czasami np. dziewczyna kocha bardzo mocno i się stara, a chłopak ma ją gdzieś i tego nie docenia. Każdy z nas jest inny i w związku jest podobnie.