życiowe!
Polubili:
Karolicik
roksanaa94
weronikabrodawka
dziedziczkapl
kasia280896
rebelde
Klaudusiaaaa
merdzia22
forever_youngg
LadyAngel
oraz 12 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:











Alutkaaa
Wg mnie to nie prawda. czasami np. dziewczyna kocha bardzo mocno i się stara, a chłopak ma ją gdzieś i tego nie docenia. Każdy z nas jest inny i w związku jest podobnie.