życiowe!
Polubili:
_Milady_
angela18221
Najkaax33
LadyAngel
roksanaa94
forever_youngg
caramella18
weronikabrodawka
dosiakub
dziedziczkapl
oraz 12 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:











Alutkaaa
Wg mnie to nie prawda. czasami np. dziewczyna kocha bardzo mocno i się stara, a chłopak ma ją gdzieś i tego nie docenia. Każdy z nas jest inny i w związku jest podobnie.