życiowe!
Polubili:
Klaudusiaaaa
00kacha00
weronikabrodawka
_Milady_
dziedziczkapl
dosiakub
Karolicik
Sweneey
adusia_95
kimm1973
oraz 12 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:











Alutkaaa
Wg mnie to nie prawda. czasami np. dziewczyna kocha bardzo mocno i się stara, a chłopak ma ją gdzieś i tego nie docenia. Każdy z nas jest inny i w związku jest podobnie.