życiowe!
Polubili:
_Milady_
Klaudusiaaaa
Najkaax33
adusia_95
weronikabrodawka
Karolicik
forever_youngg
rebelde
caramella18
LadyAngel
oraz 12 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:











Alutkaaa
Wg mnie to nie prawda. czasami np. dziewczyna kocha bardzo mocno i się stara, a chłopak ma ją gdzieś i tego nie docenia. Każdy z nas jest inny i w związku jest podobnie.