życiowe!
Polubili:
justyna90210
Sweneey
kimm1973
rut
kasia280896
Najkaax33
00kacha00
czarnamalutka
angela18221
Karolicik
oraz 12 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:











Alutkaaa
Wg mnie to nie prawda. czasami np. dziewczyna kocha bardzo mocno i się stara, a chłopak ma ją gdzieś i tego nie docenia. Każdy z nas jest inny i w związku jest podobnie.