życiowe!
Polubili:
rebelde
forever_youngg
roksanaa94
merdzia22
kimm1973
weronikabrodawka
Najkaax33
justyna90210
LadyAngel
adusia_95
oraz 12 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:











Alutkaaa
Wg mnie to nie prawda. czasami np. dziewczyna kocha bardzo mocno i się stara, a chłopak ma ją gdzieś i tego nie docenia. Każdy z nas jest inny i w związku jest podobnie.