życiowe!
Polubili:
LadyAngel
rebelde
00kacha00
forever_youngg
Klaudusiaaaa
dosiakub
merdzia22
Najkaax33
rut
Sweneey
oraz 12 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:











Alutkaaa
Wg mnie to nie prawda. czasami np. dziewczyna kocha bardzo mocno i się stara, a chłopak ma ją gdzieś i tego nie docenia. Każdy z nas jest inny i w związku jest podobnie.