życiowe!
Polubili:
Karolicik
dosiakub
dziedziczkapl
Klaudusiaaaa
angela18221
LadyAngel
00kacha00
czarnamalutka
Sweneey
caramella18
oraz 12 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:











Alutkaaa
Wg mnie to nie prawda. czasami np. dziewczyna kocha bardzo mocno i się stara, a chłopak ma ją gdzieś i tego nie docenia. Każdy z nas jest inny i w związku jest podobnie.