11

21

Dziewczyny, wszystko się wydało! :)

amm201
amm201 u mnie w domu nie dolo się nie oglądać mam 3 braci :-) a poza tym Kapustka... *-*
suprais
suprais gorzej jeśli jesteś dziewczyną i serio cię to interesuje, a przy Euro czy innych mistrzostwach sł...

20

31

Macie swoje ulubione zestawy ćwiczeń na pośladk...

BroadSmile
BroadSmile przysiady, hip thrusty, wypady nóg na bramie
BroadSmile
BroadSmile jedź zdrowo i cwicz z obciążeniem :)

1

32

...

madziorek66
madziorek66 "RÓŻOWE lata70"świetny serial :))

49

12

to nie fotoshop i przeróbki! To jest tylko15tyg !

karomaro
karomaro czy to nie jest dziwne ze zawsze te zdjęcia " po" są dużo ładniejsze niż drugie ? nawet...
Drobnicax
Drobnicax wow, dziewczyno! ogromny szacunek!

0

41

^^^

3

33

Genialne *.*

krn78
krn78 Trza przyznać, że nie znam dwóch dolnych :)
xpositivitelyx
xpositivitelyx piękne <3 dobry pomysł dla czytelniczego maniaka i nie tylko. :-D
FrancesLove
FrancesLove schody moich marzeń !

4

31

***

finka24
finka24 jak sie nazywa ten stroj?gdzie mozna go kupic?

13

22

:(

Martula176
Martula176 Czworo ;)
Amfitri
Amfitri Chociaż.. czasami warto się otworzyć, może nie tak od razu na całość, nie za szybko, warto uchyli...
kicia0102
kicia0102 jakie prawdziwe

2

29

...

LALILAJ
LALILAJ doświadczyłam tego na maxa!!!
Najlepsza_lasia
Najlepsza_lasia Bóg jest moim najlepszym przyjacielem :))

20

22

I gotowe, kilka h pracy, A3.

annaretro
annaretro gratuluję talentu. super rysunek!
devinette
devinette Niezłe ;) Pierwsza myśl ''o querly'' :D
dab1234
dab1234 Widać efekty tych kilku godzin!!!

0

34

///

3

30

Marzę o takiej!!!

kamilek69
kamilek69 super to wygląda :)
kateilucas
kateilucas wow też tak chce ❤
dreams_18
dreams_18 Marzenie każdego czytelnika! ♡·♡

2

30

fly

takawredna
takawredna Ciekawe ;-)
asiak8
asiak8 bardzo ładne i zapewne czasochłonne:P

0

34

*_*

4

28

...

dar1412
dar1412 oj tak
Carolineeee
Carolineeee Coś w tym jest;
Carolineeee
Carolineeee cos w tym jest

1

30

czaszka

Anumaja
Anumaja śliczna

39

10

Kapustka *.*

kinas99
kinas99 Wyczuwam Euro, wyczuwam przypływ fanów piłki nożnej ;)
konto-usunięte
konto-usunięte Sezonowi fani - najgorsza rzecz na Euro.

3

36

Food

edysia40
edysia40 A gdzie przepis ? :-(
madziaszczepanik
madziaszczepanik powielam pytanie? przydałby się
kocham1234
kocham1234 to zwykłe ciasto francuskie, a po upieczeniu nadziewa sie ja wedlug wlasnych upodoban

13

28

Zacząć jeść zdrowo

jelonek86
jelonek86 zmienić majonez na jogurt naturalny.. bez przesady :D

22

22

to jest straszne..

jakara25
jakara25 pomysłowe :D
Pattuxv
Pattuxv Tak się składa że mam starą lalkę na strychu :')
Pelagia124
Pelagia124 jak masz taką lalkę to jednak jąwyrzuć

15

24

ŚLICZNA <3

Gaba27
Gaba27 Boże, w mojej okolicy pełno tego typu sukienek, identyko po 120 zł. Różnią się tylko kolorem
magdazet
magdazet Jest rzeczywiście przepiękna. Moja koleżanka miała taką na weselu, wyglądała super ale niestety p...
kasiawb
kasiawb jest pełno,ale zdecydowanie różnią sie jakością

1

31

...

mirabel222
mirabel222 Gdzie można kupić tą wysoką szafeczkę obok toaletki?:)

7

20

Piekielnie <3

Justynasob123
Justynasob123 może i prawda
ciastkoowa123
ciastkoowa123 o kurde ... ja lubię gorąca wodę
shishishy
shishishy prawda! i jeszcze do tego kieliszek (ewentualnie 6) wina :D

0

33

...