173
11
21
Dziewczyny, wszystko się wydało! :)
amm201 u mnie w domu nie dolo się nie oglądać mam 3 braci :-) a poza tym Kapustka... *-*
suprais gorzej jeśli jesteś dziewczyną i serio cię to interesuje, a przy Euro czy innych mistrzostwach sł...
61
20
31
Macie swoje ulubione zestawy ćwiczeń na pośladk...
BroadSmile przysiady, hip thrusty, wypady nóg na bramie
BroadSmile jedź zdrowo i cwicz z obciążeniem :)
konto-usunięte 11/10
96
49
12
to nie fotoshop i przeróbki! To jest tylko15tyg !
89
3
33
Genialne *.*
krn78 Trza przyznać, że nie znam dwóch dolnych :)
xpositivitelyx piękne <3 dobry pomysł dla czytelniczego maniaka i nie tylko. :-D
FrancesLove schody moich marzeń !
130
13
22
:(
Martula176 Czworo ;)
Amfitri Chociaż.. czasami warto się otworzyć, może nie tak od razu na całość, nie za szybko, warto uchyli...
kicia0102 jakie prawdziwe
123
2
29
...
LALILAJ doświadczyłam tego na maxa!!!
Najlepsza_lasia Bóg jest moim najlepszym przyjacielem :))
105
20
22
I gotowe, kilka h pracy, A3.
102
3
30
Marzę o takiej!!!
kamilek69 super to wygląda :)
kateilucas wow też tak chce ❤
dreams_18 Marzenie każdego czytelnika! ♡·♡
105
4
28
...
129
39
10
Kapustka *.*
kinas99 Wyczuwam Euro, wyczuwam przypływ fanów piłki nożnej ;)
konto-usunięte Sezonowi fani - najgorsza rzecz na Euro.
45
3
36
Food
edysia40 A gdzie przepis ? :-(
madziaszczepanik powielam pytanie? przydałby się
kocham1234 to zwykłe ciasto francuskie, a po upieczeniu nadziewa sie ja wedlug wlasnych upodoban
46
22
22
to jest straszne..
jakara25 pomysłowe :D
Pattuxv Tak się składa że mam starą lalkę na strychu :')
Pelagia124 jak masz taką lalkę to jednak jąwyrzuć
70
15
24
ŚLICZNA <3
127
7
20
Piekielnie <3
Justynasob123 może i prawda
ciastkoowa123 o kurde ... ja lubię gorąca wodę
shishishy prawda! i jeszcze do tego kieliszek (ewentualnie 6) wina :D
































