16
2
16
(Przed) Walentynkowe pazury Semilac Kolory: P...
zapinka123 ładne pazurki...i te zdobienie :)pozdr.
thegirlnextdoor Plum jest śliczny <3 Ma niezwykłą głębię koloru!
6
2
0
plum lips
Elisabetth ładniutka szmineczka ;) lecz zapewne nie dla każdego
oklahoma87 z kanebo jest swietna, sama teraz uzywam, ale 135 zł... nie każdego stać...


