31
3
16
Yummy yummy yummy :d
sorciere ktoś ma pomysł co to za ciacho? :)
kasia853 nie, ale wygląda pysznie ;)
piotrowska13 spód to na pewno kruche ciasto, być może z dodatkiem karmelu ze względu na kolor :) potem pewnie ...
89
7
156
yummy
czambaramba robiłam ;D efektowne i pyszne, chociaż ja zmniejszyłam cukier za którymś tam razem ;p
zszywkaaa świetny efekt



