ami
na Zszywacz.plPolecamy
13
3
7
Co lubicie zjeść na śniadanko? ♥
eweli2503 najczęściej płatki owsiane na mleku z otrębami, pestkami słonecznika i rodzynkami ;)
dzela02 wszystko związane z owsianką i dodatkiem granatu i żurawiny <3
kseniaq To zależy na co wtedy mam ochotę :-D Kocham owsianki! Ale też lubię zjeść jajka i tosty! :-D A ...




