doberman
na Zszywacz.plPolecamy
1
6
0
doberman
....skomentujcie sami bo ja nie wiem jak .
doberman5 ale dzięki
dzoana4 Utuliłabym <3
0
2
0
przepyszne !
6
2
0
doberman
Sisa kocham <3
konto-usunięte W końcu jakiś dorosły pies, a nie kolejny szczeniak na którego wszyscy się ślinią :) Piękny.








