event
na Zszywacz.pl521
32
457
Boże Narodzenie
xarison u mnie już stoi. :3 zwykła cienka kartka i najtańszy klej w sztyfcie. :)
anka998 sweet
monika9418 A to moje wykonanie :) http://zszywka.pl/p/a-to-moje-wykonanie-lampionu-swiate-12208484.html
Polecamy
22
2
30
event
Boże Narodzenie
malutkaa5 jak to można zrobić?
Louriett125 wow! fajne, ale jak to zrobić?





