gone

na Zszywacz.pl
Obserwuj tag gone

5

1

eh.. :( ..najgorzej..

gonewiththewin
gonewiththewin dokładnie.. a łzy same lecą.. najgorzej jest nocą, tęsknota zabija :(((

Polecamy

dorotka18

dorotka18

Jastrzębie Zdrój

Obserwują 900

Olka_135

Olka_135

Żory

Obserwują 98

_nevermind_

_nevermind_

Rzeszów

Obserwują 1 661

gonewiththewin

gonewiththewin

Obserwują 183

2

2

gone

właśnie, jak długo? :(

emafea
emafea bardzo długo, a czemu pytasz?
gonewiththewin
gonewiththewin bo właśnie próbuje zapomnieć o kimś takim, ale słabo mi to wychodzi :)

2

0

All hope is gone.

Malinkaaaa
Malinkaaaa A po co to zdjęcie tutaj? :)