iphone
na Zszywacz.pl30
68
1
Ma któraś z Was IPhone'a? Chodzi mi o 4S a...
ppavarotti ja mam 5S i jest zaje***ty :)
BartekB16 a ja miałem, a teraz mam samsunga mega 6,3'.To jest rozmiar!!!
zosiaczek122 mam samsunga galaxy note 2 POLECAM!
Polecamy





