razem
na Zszywacz.plPolecamy
5
2
2
Dziewczyny jakie macie postanowienia na nowy ro...
NoProblem02007 ja mam takie same z chłopakiem :) ja od stycznia już ćwiczę ale z przerwami, mój kiedyś biegał a...
3
2
0
zaczynam cwiczenia 26.08.2014
JadzkaaLovee powodzenia :)
ewej123 Trzymam kciuki i powodzenia, z apraszam do siebie na bloga nakrywka.blogspot.com




