seriale
na Zszywacz.plPolecamy
4
2
3
Jak Wam się podobają "Zaplątani"?
Karmella Aktualnie mój ulubiony film Disneya :) Piękna bajka
RadioactivePanda Uwielbiam ^^
7
1
4
Zgadzacie się?
Limka Ach, w miłości są zarówno wzloty jak i upadki, ale nie jest ona jedynie bolesna i przereklamowana...
6
1
3
Którego z braci Salvatore wolicie? Bo ja Damona :)
zimna_jak_lod Dawniej lubiłam Stefana, ale teraz żadnego :)












