slodziak
na Zszywacz.plPolecamy
13
3
1
Z niecierpliwością czekam na pierwsze kroki moj...
pina_90 tak to jest z tymi maluchami, że się zawsze na coś czeka, na śmiech, na "mama" na kroki...
weronaskowrona Śliczne maleństwo ;)
Eska93 -Czekam na to samo:)







