witaj
na Zszywacz.plPolecamy
52
14
19
Witaj Polsko <3 wreszcie w domu ^^
thuglifekcpx3 ja tylko raz leciałam do egiptu ( i z powrotem ) ach coś pięknego :)
liwforju piękne <3
0
6
0
Witajcie w poniedziałek! Nowy tydzień, kolejne ...
ilovereggaeandyou tylko drogi :/
luna999 Wcale nie jest drogi , ja kupiłam go za 12 euro , a np. Za este lauder dałam 42 euro i leży w szu...







