84
15
62
proste i fajne :)
agatkalll Dobre pomysły a puki co mam w domu taśmę dwustronną.Dziękuje za podpowiedzi.:)
MCola prubowałam : tża robić na płutnie nie na tekturze bo sie pokruszą. A środek kredki i tak wypadnie...
86
3
115
...
44
2
27
...
nadzieja2000 sweet
jeanne77 Też takie robiłam, ale po swojemu :D http://wielobarwny.blogspot.com/2013/05/sodko-naklejki-zakad...
43
4
24







