Asiula200131

Asiula200131
Moje tablice obserwuje 16 osób Znajdź mnie Ostatnio dodane zszywki
Obserwuj
 warszawa
Brak jeszcze zszywek.

15

62

proste i fajne :)

agatkalll
agatkalll Dobre pomysły a puki co mam w domu taśmę dwustronną.Dziękuje za podpowiedzi.:)
MCola
MCola prubowałam : tża robić na płutnie nie na tekturze bo sie pokruszą. A środek kredki i tak wypadnie...

0

5

...

0

37

test

0

8

---

2

27

...

nadzieja2000
jeanne77
jeanne77 Też takie robiłam, ale po swojemu :D http://wielobarwny.blogspot.com/2013/05/sodko-naklejki-zakad...

4

24

pomysłowo

Sandra18
Sandra18 Właśnie gdzie?
Jaana
Jaana niezły pomysł
Wera1122333
Wera1122333 gDZIE TO DOSTAĆ..?