Aveleen

Troszkę piszę, jeśli ktoś ma ochotę poczytać, zapraszam i czekam na komentarze :) http://mrocznaanielica.blogspot.com/
Aveleen
Moje tablice obserwuje 113 osoby Znajdź mnie Ostatnio dodane zszywki
Obserwuj
 Araluen
Proszę o pomoc oraz udostępnianie. Jeśli dziewczyna nie zbierze pieniędzy na operację, w przyszłości nie będzie mogła nawet samodzielnie gryźć :( "Nie mówcie, że jutro jest nowym dniem
Ranek będzie ciemniejszy niż noc z tobą
Nie mówce, że po burzy przyjdzie spokój
Spokój będzie bardziej niespokojny niż zmartwienia z tobą
Wszystko jest w bałaganie
Dla ciebie znowu jest wiosna, ale dla mnie pora się nie zmienia
Nawet, jeśli moje serce zakwitnie
Nie mam jutra." piękne *.* Biżuteria w stylu boho ...

4

28

...

BeautifulDreams
BeautifulDreams skad ta sukienka?
superkama
superkama Śliczna sukienka, szkoda, że ta strona nie działa :(

0

4

...

1

3

...

KM_1113
KM_1113 Można też powiedzieć, że nie jest w porządku, a nie udawać że wszystko jest ok i dziwić się że lu...

8

29

...

Elajna
Elajna CCC badź Deichmann jak wcześniej wspomniała koleżanka jeśli koś np. chce przymierzyć :)
weronikamis31
weronikamis31 Polecam ze strony czasnabuty.pl, kupiłam w promocji za 70zl. Buty są mega!

0

2

<3.

7

10

5o dni kochani! Jesteśmy w połowie naszej drogi!

Kizia019
Kizia019 czas tak szybko płynie... ale na Święta czekam *.*

0

43

...

0

3

0

21

...

2

20

...

Olejszaa
Olejszaa Urocza

0

6

NYC

0

29

....

4

30

...

Moon01
Moon01 Mój nazywa się Tom ;)
Berszka
Berszka Śliczne niuniu <3
Rosi87
Rosi87 Piękny jest *_*

2

34

Piekny

Dododo_creativ
Dododo_creativ Dzieło sztuki
WatchMeShine
WatchMeShine Perfekcja :)