575
15
187
...
olajarosz1 niestety ludzie nie przestanął tegorobić ja mam na 50%pieniądze a restezycie
Fashionistka022 smutna prawda :/
Xing1285 Ale bez pieniędzy również szczęścia nie ma xD trzeba pogodzić to i to w życiu :p
405
17
149
króliczek
200
10
49
obżartuszek
centeroftheuniverse jak to rasa? :)
ayumi2409 to jest szczeniak rasy Corgi :D
gabi8976 oooooo ! jak słodko
528
17
270














