23
14
3
Nowy rok, nowe wyzwania! Kto ćwiczy ze mna?
raspberry89 Jaa <3
Monnanom Ja zaczynam od dzisiaj :) trzymam kciuki za Was dziewczyny ! Damy rade ! :)
Dreabox Ja zaczelam od 4.01 :)
74
1
58
...
afrodyta13 tak samo pływanie, pływanie jest nawet lepsze, szczególnie dla osób z 'chorymi' stawam...


