22
1
6
To się nazywa motywacja !! Brawa dla tej dziewc...
devilka666 No spoko :D tylko że po prawej taki retusz że prawie kolana nie ma xD
288
3
68
....
kobaltowalady piękny widoczek
Kira91 Nie chciałabym mieć takiego widoku z okna, ale pokój wygląda fajnie.
Sinful Ja chcę takie okno =^^=
30
3
14
śnieżnie :)
kasiuniabe pięknie
kornafel21 mój klimat uwielbiam zimę śnieg i mróz działa kojąco ,uspokajająco i oczyszczająco
Hassen07 So nice really (∩_∩)
170
2
66
Oscar De La Renta
czarnawdowa27 czyli biegnij jak najszybciej....
ancur czyli jak na szczudłach :/
139
5
42
.....
Truskaweczka_22 Włosy *.*piekne!
renesmepink to amelie cheval
marisenna Mam Warkocz podobnej dlugości ^^
130
6
21











