KARALUSZEK69

KARALUSZEK69
Moje tablice obserwuje 0 osób Znajdź mnie Ostatnio dodane zszywki
Obserwuj
 
SŁODKI

1

30

:))

KARALUSZEK69
KARALUSZEK69 SUPER JUŻ WIEM JAK NA LATO SOBIE ZROBIĆ LODY :)

1

2

...

konto-usunięte
konto-usunięte Piękna. :P

1

32

...

0

30

...

1

9

Idealny <3

doma69
doma69 Śliczny *.*

2

6

:))

HeaMeee
HeaMeee Oooo tak...

2

5

^^^

Mariko1
Mariko1 Piękne. jak zrobić tę choinkę w środku? Jeśli można spytać?
raczmon
raczmon Ja włożyłam gałązkę żywego drzewka:|) trzeba przytwierdzić ją do dekielka od słowika:)

6

5

...

marzi8
marzi8 uwielbiam pierrogi ale sama nie otrafie ich zrobic:) próba sprzed roku sie nie powiodla....;/