LifeIsFun

LifeIsFun
Moje tablice obserwuje 0 osób Znajdź mnie Ostatnio dodane zszywki
Obserwuj
 
Dzisiaj  zaczynam wyzwanie z Mel B !
W ramach motywacji możecie klikać serduszka ♥
I piszcie czy Wy też z nią ćwiczyłyście i czy widać jakieś efekty ;* Taka mała inspiracja na początek. ;)

5

184

...

VictoriaGirl
VictoriaGirl ŁADNE LOKI
merkinek21
merkinek21 Przepiękne <3
foreversingle
foreversingle ruchalabym *,*

27

280

Bajkowo...

Czarna_w_szpilkach
Czarna_w_szpilkach niesamowicie coś pięknego!
Weronia2004
Weronia2004 Jak ślub na końcu bajki i zdanie ,, I żyli długo i szczęśliwie'' :)

2

14

....

MadziaArt
MadziaArt cudny
MadziaArt
MadziaArt zapraszam na moją tablicę z rysunkami w roli głównej

17

439

POBUDZAJĄCY KOKTAJL FIT - świetny przepis po kl...

Dusia1807
Dusia1807 Omomom........ KOCHAM KIWI ♥♥♥ Pyszny smak i mnóstwo witamin *-*
Marcrlinka12034
Marcrlinka12034 polecam ten koktail jest pyszny
charlot_ka
charlot_ka omg przepyszne

0

2

.:D

0

4

<3

3

92

subtelny

blondi95
blondi95 jaki jest napis?
eweliniunta30
eweliniunta30 Be funny girl.

72

354

dziewczyny znacie jakies lakiery o podobnym odc...

pingwinek17
pingwinek17 ja dzis kupiłam z eveline cosmetics Color edition nr 913 za 6 zl w drogeri HEBE bardzo podobny ko...
charlot_ka
charlot_ka kupiłam eveline 122 w Rossmanie za 10 zł i golden ten matowy za 8,50 i wyszły przecudowne

92

206

takie prawdziwe :)

czarnawdowa27
czarnawdowa27 też tak mam ;) a potem patrzysz na zegarek a tu 2 w nocy hahahha

16

266

***

Zszyweczunia
Zszyweczunia przepis?:)
Leah2546
Leah2546 Probowalam i nie za bardzo wyszlo :(
karolinaogorek123
karolinaogorek123 Mam na to ochote

25

298

...

miki008
miki008 Tak od 0% do 100 % to 57%
miki008
miki008 Tak od 0% do 100 % to 57%
Futrzyk
Futrzyk ha! ! mam identyczny komin

0

8

:>>

18

251

...

misiadominisia05
misiadominisia05 super sylwetka ćwicz dalej xD
will_be_better
will_be_better figurka marzenie
SklepOlive
SklepOlive ❤❤❤

0

9

^.^

51

317

...

bananek9876
bananek9876 masz racje gaa abi
ZjaranaMartyna
ZjaranaMartyna ZAAPRASZAM NA ZAJEFAJNEGO BLOGA! http://www.notatki6dziwnej6nastolatki6.blogspot.com/

1

6

mała czarna

idalie
idalie nie polecam tej sukienki. na zdjeciu wyglada dobrze. ale w rzeczywistosci to jest gorzej niz szma...

1

1

Yep...

justynaxdd
justynaxdd Niestety ㅠ.ㅠ