1
4
0
Pixelowe lody
Agataj To są niemieckie koraliki Klappar Pärla, w sumie to stworzone są dla dzieci, ale jak widać można ...
OlikaStoprocent Jakie niemieckie... Ja miałam takie z Anglii.
Agataj :D No nie wiem, w każdym razie w Polsce jeszcze nie spotkałam, ale możliwe że gdzieś są
14
6
22
Doodle 9/09/09
111
6
122
fantastiko ;D
361
27
603
Mniam!!!
sjoszek dla mnie bomba
renata_aleksandrowic Myślę, że lody też by smakowały w tej czekoladowej misie ;)
MALUTKA22AP dobry pomysl na walentynki
234
36
178
113 <3
helios51 to jest świetne,no i oczywiście pracochłonne,gratuluje pomysłu
martessa174 cudownee! ;)
madzia3333 cudowne ♥










