46
3
11
...
ameba54 wygląda jakby babrała się w ziemi ;)
rogaliczek Dla mnie wygląda jakby zamoczyła je w kawie. Bardzo ciekawie się na to patrzy.
BeataAna Miałam takie jak dla głupiego zakładu osmaliłam sobie paznokcie nadpłominiem świecy :P
15
3
1
Włosy cudo, a ona ładna czy już trochę plastik ?
kaszio no włosy przepiękne, myślę że jest ładna bo nie jest tak bardzo wymalowana i tandetna :D
blondkasia jak dla mnie juz zaczepia o plastiik ;cc
Annulleczka Prześliczna i do plastiku się nie zalicza, ma po prostu zrobiony profesjonalny makijaż i to delik...
19
2
25
Przeciw wągrom z budyniu
10
3
16
...
oti0808 Kim jest ta dziewczyna? Ma jakiegos bloga??
paulina_91 To jest Linda Hallberg :) i ma bloga wpisz w google ;)
maagi_ przerażająca przez tą tapetę..
13
4
6
...
77
15
50
dziewczyny, czy mamy na zszywce kosmetyczek? K...
Soniaaaaaaa Mi akurat bardzo spasowały kosmetyki z FM ;) Jakościowo i cenowo ;-)













