2
3
0
Plastelina czy glina kolorowa ?
marja na pewno ktoś będzie nosił bransoletki z plasteliny...
Vampirek to jest z modeliny. ;)
konto-usunięte Ludzie, to jest modelina. Facepalm .-.
68
3
70
Słodkie
Aksamitkowa fajne :)
widziałam już takie na tej stronce :)
b_m_215 mam sporo takich buteleczek po próbkach różnych perfum, ale są z napisami, wiecie może jak się ic...
122
5
92
Jak narysować dziewczynę?..♥
konto-usunięte sprobowalam przed chwilą narysować, wyszła jakas masakra z twarzy i klatki piersiowej -.-
Ta_nieidealna przepiękne, ale potrzeba trochę talentu
58
1
29
świetny pomysł :)
joasia2308 mam identyczne tylko ze z mniejszych zdjec i na szafce :) nawet na zszywke wrzucilam zdjęcie..;)















