Under

Wysoka brunetka o czekoladowych oczach, nieśmiała i zarazem odważna, nieco zakompleksiona, miła i wredna, szczera i bezczelna.
Under
Moje tablice obserwuje 1 osoba Znajdź mnie Ostatnio dodane zszywki
Obserwuj
 Lublin
piękne, ale nie odważyłabym się takie zrobić Wdziać sznureczek i wyjdzie bardzo fajny naszyjnik lub branzoletka :)) Jared ;]] Joe ;3 Jensen <3

3

8

piękne, ale nie odważyłabym się takie zrobić

zszywka0701
zszywka0701 ja również :) są śliczne
muzzza
muzzza cudne przemaluje się tak :)
kubsiowa2
kubsiowa2 super :*

3

0

Plastelina czy glina kolorowa ?

marja
marja na pewno ktoś będzie nosił bransoletki z plasteliny...
Vampirek
Vampirek to jest z modeliny. ;)
konto-usunięte
konto-usunięte Ludzie, to jest modelina. Facepalm .-.

3

70

Słodkie

Aksamitkowa
Aksamitkowa fajne :) widziałam już takie na tej stronce :)
b_m_215
b_m_215 mam sporo takich buteleczek po próbkach różnych perfum, ale są z napisami, wiecie może jak się ic...

1

3

Jak szybko wysuszyć lakier do paznokci

xxmissingxx
xxmissingxx ale za to szybko lakier odpada

2

4

Która? :D

konto-usunięte
konto-usunięte Ta na samym środku ♥
konto-usunięte

5

92

Jak narysować dziewczynę?..♥

konto-usunięte
konto-usunięte sprobowalam przed chwilą narysować, wyszła jakas masakra z twarzy i klatki piersiowej -.-
Ta_nieidealna
Ta_nieidealna przepiękne, ale potrzeba trochę talentu

1

29

świetny pomysł :)

joasia2308
joasia2308 mam identyczne tylko ze z mniejszych zdjec i na szafce :) nawet na zszywke wrzucilam zdjęcie..;)