147
2
91
kuchnia
Calineczka_ Lodówka jest ładna, ale cały czas trzeba by było ją myć. Bo palce zostają :)
Truskaweczka_22 Jest piękna. wymarzona: )
413
4
216
...
179
2
75
...
agusia5582 No właśnie na taki stoliczek do kawy poluję. W IKEA są? Wie ktoś.? :)
vera814 piękne wnętrze!!
208
2
87
przedpokój
natalia174 za duzo tego wszystkiego
Monika56711 tak samo pomyślałam od razu jak to zobaczyłam
100
3
118
SZARLOTKA Z BUDYNIOWĄ PIANKĄ! :)
joliegarcon08 uwielbiam ciepła szarlotke na jesien
d3stiny Jadłabym
klauduchnek robiłam :-) pyszności :-)
92
2
69
FIT PIERSI Z KURCZAKA PLUS CZOSNKOWE ZIEMNIACZK...
Karoolina92 Zrobiłam dziś na obiad. Pyszne ! ;)
731
13
349
łazienkaaa
halohalotojaa Zapraszam do mojego bloga
wibiing.blogspot.com
momo200 bardzo fajnie pomyslane..gdyby nie male ale ..jak ten papier czy mydlo utrzymuje sie tam w suszy ...












