ela101

ela101
Moje tablice obserwuje 398 osób Znajdź mnie Ostatnio dodane zszywki
Obserwuj
 
insporacje inspiracje insporacje inspiracje lovki
Krzychu1
Obserwuj

Zszywek: 1 · Obserwują go: 0

Ostatnio dodane:

...
mania045
Obserwuj

Zszywek: 823 · Obserwują ją: 958

Ostatnio dodane:

Ciasto Caffe latte na zimno #fb #xf Pączki z serków homogenizowanych - Wypieki Beaty #mniam #food czarny zawsze w modzie #moda #styl #modadamska #stylizacja #czerń Placki z młodej kapusty #a #b
removed-Adrienette
lubuskie Obserwuj

Zszywek: 3791 · Obserwują ją: 787

Ostatnio dodane:

♡♡♡ spódniczka /// ***
zuza1524
Nowe Miasto... Obserwuj

Zszywek: 17 · Obserwują ją: 14

Ostatnio dodane:

magazyny coraz bardziej pełne! :)  będzie chleb! :)
ciężka praca, i rzadko opłacalna, ale daje dużo przyjemności, choć wieczorem nie ma się już na nic siły, to wyglądając przez okno, widząc ciągniki na podwórku, kombajny itd. jestem dumna, z tego co osiągnęłam własną ciężką pracą Mimo niedzieli, ja nie odpoczywam :) Stosunkowo chłodna pogoda dziś, ale w sam raz na koszenie :) Pozdrowienia z Warmii :) Mimo ogromu pracy na polu, znajdzie się chwila na przegląd mediów :D
Żniwa u mnie pełną parą, jeszcze jakieś 40 hektarów do skoszenia i dożynki :P 
A u Was jak daleko ze żniwami ? Żniwa,coś co uwielbiam!! Co prawda nie mam takiego kombajnu, ale mój BIZON nie zawodzi :)
mikiwiki
Obserwuj

Zszywek: 21 · Obserwują ją: 115

Ostatnio dodane:

piękne kwiaty♡ ☆☆☆☆☆☆♡♡♡♡♡♡♡♡ kiću kwiatuszki
gierlicka155
Obserwuj

Zszywek: 14 · Obserwują ją: 344

Ostatnio dodane:

Polecam!  XD Chcę takie... O.O Loff... Boskie są! *.*
BoredWithLife
Obserwuj

Zszywek: 39 · Obserwują ją: 602

Ostatnio dodane:

.... .... ///
Tysiullla
oc Obserwuj

Zszywek: 1825 · Obserwują ją: 2596

Ostatnio dodane:

...
#home #kitchen #dremkitchen sukienka 
#dress #styl #moda #stylizacja #woman ...

#łazienka #klimacik #wnetrza szafki łazienkowe

#łazienka #wnetrza #dom
nikola127
Snap:nikolaakola1271 Obserwuj

Zszywek: 93 · Obserwują ją: 255

Ostatnio dodane:

te tez bardzo mi sie podobaja<3Wie ktos gdzie kupic? Takie tez gdzie bym mogla dostac? Sweterek + dżinsy Biale jeansy +sweterek<3
robaczek19
Bydgoszcz Obserwuj

Zszywek: 3007 · Obserwują go: 2460

Ostatnio dodane:

/// xxx /// ///
Kixia1234518
Jelenia Góra Obserwuj

Zszywek: 0 · Obserwują ją: 4

pure_love
Obserwuj

Zszywek: 386 · Obserwują ją: 948

Ostatnio dodane:

#⚘⚘ ... Poezja ... :p hehe
nikola19909
olesnica Obserwuj

Zszywek: 13 · Obserwują ją: 86

Ostatnio dodane:

jakie polecacie ćwiczenia na brzuch i tylek!? Miłej Sobotki 
Usta Nieziemskie ... ...
mateusz26
Mülheim an der Ruhr Obserwuj

Zszywek: 11 · Obserwują ją: 15

Ostatnio dodane:

Łapacz snów to jest to ;-) ♡♡♡ BED *.*
kombinatorka00
Obserwuj

Zszywek: 135 · Obserwują ją: 119

Ostatnio dodane:

Black and white ♥♥♥ Uroczo ♥ ... ...
roksana03
Obserwuj

Zszywek: 170 · Obserwują ją: 174

Ostatnio dodane:

... makijaż ... ///
nieznajoma13
Tarnów Obserwuj

Zszywek: 66 · Obserwują ją: 165

Ostatnio dodane:

Cudeńko ♥ CIASTO Z RURKAMI BEZ PIECZENIA Tarta z mascarpone i bita śmietana Składniki na spód: 225g mąki pszennej 2 łyżki kakao szczypta soli 150g zimnego masła 2 łyżki drobnego cukru 2 łyżki bardzo zimnej wody Do misy miksera przesiać mąkę i kakao, dodać sól i pokrojone w kostkę masło. Wyrobić ciasto. W razie potrzeby dodać zimną wodę. Formę do tarty o średnicy 24cm wysmarować masłem. Gotowe ciasto rozwałkować na wielkość blaszki i wyłożyć nim formę. Schłodzić w lodówce przez 30 minut. Po tym czasie na spód wyłożyć folię aluminiową, na nią wysypać kulki ceramiczne (lub fasole, groch) i piec spód w temperaturze 190°C przez około 15 minut. Po tym czasie wyjąć z piekarnika, zdjąć folię i piec kolejne 10 – 15 minut, aż boki tarty będą odstawać od formy. Upieczony spód wyjąć z piekarnika i odstawić do całkowitego ostygnięcia. Składniki na krem: 400g mascarpone 200ml śmietanki kremówki (mocno schłodzonej) 200g białej czekolady 150g jogurtu naturalnego 2 łyżeczki żelatyny Czekoladę połamać na małe kawałki i rozpuścić w kąpieli wodnej. Odstawić do przestygnięcia. W tym czasie w misie miksera umieścić mascarpone, jogurt i kremówkę. Ubijać razem na puszystą masę, gdy już wszystkie składniki będą ze sobą połączone, dodać czekoladę i dalej ubijać. W międzyczasie w minimalnej ilości gorącej wody rozpuścić żelatynę, dokładnie wymieszać, aby nie było grudek. Gdy masa jest już prawie gotowa, dodać strumyczkiem żelatynę i dokładnie zmiksować. Gotową masę wyłożyć na ostudzony spód, wyrównać. Składniki na wierzch: 350 – 400ml śmietanki kremówki (mocno schłodzonej) 2 łyżki cukru pudru (lub wg uznania) W misie miksera umieścić śmietankę i ubić na puszystą masę. Ubitą kremówkę wyłożyć na wierzch tarty. Górę posypać gorzką czekoladą. No to lecimy z tematem :D
Truskaweczka_22
Zielona Góra Obserwuj

Zszywek: 12804 · Obserwują ją: 74670

Ostatnio dodane:

<3! :))))) <3! Przepięknie *.*
littlegirl_
Obserwuj

Zszywek: 64 · Obserwują ją: 277

Ostatnio dodane:

A szkoda.. Albo do których chciałoby się po przebudzeniu wrócić^^ Choćby jeden... ,,Pamiętnik narkomanki. " Barbara Rosiek
nata04
Obserwuj

Zszywek: 9 · Obserwują ją: 27

Ostatnio dodane:

ładny... ładne? mnie sie bardzo podobają mój mały słodziak
X_STAR_X
Obserwuj

Zszywek: 17 · Obserwują ją: 52

Ostatnio dodane:

Cudowna *.* #KylieJenner #Perełki
Domi222
Obserwuj

Zszywek: 629 · Obserwują ją: 2470

Ostatnio dodane:

Pomysły na obiad dla rodziny - lista Kasza jaglana z jabłkami Zapiekane naleśniki ze szpinakiem i fetą pod kołderką z mozzarelli ❤❤❤