7
4
0
Jeszcze tylko rok i też będę miała swój pierwsz...
137
3
63
Zima w Nowym Jorku
lusi1001 jakoś mi się Kevin skojarzył xD
Fear_Shadow_Life ojej <3 jak świątecznie ;D
konto-usunięte uwielbiam zimę... niesamowity klimat :)









