hime1992

hime1992
Moje tablice obserwuje 9 osób Znajdź mnie Ostatnio dodane zszywki
Obserwuj
 
Zacznijmy od nowa
Rush obiecał jej, że już na zawsze pozostaną razem… ale obietnicę można złamać.

Rozdarty między miłością do rodziny a miłością do Blaire musi znaleźć sposób, aby ocalić jedną, ale nie utracić drugiej.

Blaire uwierzyła w bajkę… ale nikt nie może żyć w fantazji.

Jej miłość do Rusha i pragnienie posiadania rodziny utrzymuje ją w przekonaniu, że ten układ może zadziałać. Jednakże tylko do pewnego czasu. Blaire musi podjąć decyzję dla dobra dziecka, nawet jeśli to złamie jej serce.

Czy oboje odnajdą tego, czego szukają? Czy uda się im zacząć wszystko od nowa?

Czy ten związek ma szanse na przetrwanie?

Czy sprawy znowu nie zaszły o krok za daleko? Czy ktoś posiada trzeci tom uwikłanych? jeżeli tak to poproszę hollywood1992@wp.pl Czy ktoś posiada drugi tom książki? Jeżeli tak to bardzo proszę o przesłanie z góry dziękuje :)hollywood1992@wp.pl Drama.Kotoko zamieszkuje w domu swego ukochanego, aczkolwiek obojętnego na nią Naokiego. Faceci z reguły niedowidzą, ale najlepsi kumple bywają kompletnie ślepi!

Lori od lat spędza wakacje tak samo. Pracuje w Vader Marina wraz z bratem i trzema chłopakami z okolicy: Cameronem, Seanem i Adamem. Lori to dziewczyna-kumpel, mogłyby jej wyrosnąć piersi o rozmiarze arbuzów, a starzy znajomi i tak nie zwróciliby uwagi. Problem w tym, że Lori podkochuje się w Seanie i doskonale wie, że jeśli nie weźmie sprawy w swoje ręce, ten nigdy w życiu nie zobaczy w niej kobiety.

Pomysł jest genialny w swej prostocie. Lori i Adam, będą udawać parę, a wtedy na pewno Sean przejrzy na oczy! W teorii wszystko wygląda znakomicie, a początki są obiecujące... Plan działa bez zastrzeżeń do momentu, w którym przestaje działać w ogóle. A potem... A potem wszyscy mają sporo kłopotów.

0

15

...

0

19

.,.

5

17

...

Katrina9810
Katrina9810 Miałam identycznego kota
600284545
600284545 Nasza kotka też ma takie serduszko tylko, że na lewym bo
600284545
600284545 oczywiście boku

0

6

...

2

6

...

czarnawdowa27
czarnawdowa27 chce,chce xD
Kate_W
Kate_W Ale piękna! Skąd?

0

5

.,.

1

5

***

hime1992
hime1992 jakie piękne kolory

1

13

...

karolka1360
karolka1360 śliczna

0

24

'''

0

8

...

1

17

suuuper

Life_insurgent28
Life_insurgent28 pomysł fajny ale książki bezpośrednio przy podłodze będą się bardzo kurzyły :(

0

20

...

2

26

...

Quiko
Quiko skąd kolczyki z trzema "listkami"?
joasia9202
joasia9202 skad kolczyki wiszące? :-)

4

15

włosy**

Emileie
Emileie myślicie ze prawdziwe?
jablonka14
jablonka14 ja nie mam nawet tylu włosów żeby wyszedł jeden taki warkocz.. :p

1

15

Serduszko.

Suzi123456
Suzi123456 cudoooo *-*