imaginationxx

imaginationxx
Moje tablice obserwuje 48 osób Znajdź mnie Ostatnio dodane zszywki
Obserwuj
 Kraków
*.* 2171 1982 2021 2058
kz1
Polska Obserwuj

Zszywek: 975 · Obserwują ją: 598

Ostatnio dodane:

Sprawdź jak możesz wyszukać hosting strony www. Karta podarunkowa Allegro za darmo – czy to możliwe? Czy warto zostać konsultantką Glantier? Gdzie można kupić materiały dla nauczyciela przedszkola?
k167424ar
lublin Obserwuj

Zszywek: 57 · Obserwują ją: 568

Ostatnio dodane:

zameczek lusia  moja  kitusia lalusia bardzo się cieszę że mogłam sobie we Francji spędzić trochę czasu bo przez to bardzo dużo się nauczyłam jeżeli chodzi o kulturę innych państw po prostu uwielbiam wiosna i lato no to jest mój dzień który uwielbiam lato wiosna i ta buzia radosna
natalia961201
Neverland Obserwuj

Zszywek: 26 · Obserwują ją: 233

Ostatnio dodane:

Dzien 3. Msc.2. Ciężko było się zmotywować aby podnieść tyłek z fotela ale w końcu się udało i już 2gi miesiąc ćwiczeń "dzień w dzień"(2-3dni przerwy). To mój mały sukces gdyż 2lata temu spoczelam na laurach chudnąć około 10kg. zmieniło się moje podejście do życia,stalam się pewniejsza siebie i bardziej uśmiechnięta:) niestety teraz się zaniebdalam i postanowiłam że koniec z tym. Powtarzam program z książki 30dni z Ewą Chodakowską. Trzymajcie za mnie kciuki! keepcalmandhulahoop na fejsie! znajdź mnie ! lajkuj! bądź na bieżąco! :D keepcalmandhulahoop na fejsie! zapraszam!!! :D Proszę polajkujcie moją stronę na fb : KeepCalmAndHulaHoop :) Bardzo chciałabym rozwinąć stronę a do tego potrzebuję Waszej pomocy :)
pikassso5112
Obserwuj

Zszywek: 323 · Obserwują ją: 275

Ostatnio dodane:

*-* ... ... ...
Kiniaxx
Siedlce Obserwuj

Zszywek: 1 · Obserwują ją: 0

Ostatnio dodane:

*.*
SensitiveBlonde
Szczecin Obserwuj

Zszywek: 223 · Obserwują ją: 937

Ostatnio dodane:

Jesiennie..... Więcej zdjęć na blogu. loveeisweakness.blogspot.com ;-) Cóż za idealne dobranie..... ; ) Ech.. ostatnio coraz gorzej z ćwiczeniami, boję się że stracę to, na co tak długo pracowałam.... Koniec wakacji.... choć pogoda na to nie wskazuje ;-) Jakie plany treningowe macie na nadchodzące miesiące ?