karolinacebswdn

karolinacebswdn
Moje tablice obserwuje 384 osoby Znajdź mnie Ostatnio dodane zszywki
Obserwuj
 Świdwin
*.* *.* *.* Cudowne <3 <33

0

2

...

3

9

.,.

SzczurSer
SzczurSer ojjjj tak xd
elzbietka1943
elzbietka1943 Zgadzam sie
WhiteAngel74
WhiteAngel74 Wtedy dałabym się gryźć xd

1

7

...

_Zana_
_Zana_ Uwielbiam te kolory... Jakby jeszcze był fiolet byłoby idealnie

0

19

....

5

20

Boże, hahaha

Agalolxdd
Agalolxdd Cham..
DisneyPrincess
DisneyPrincess Zajebiście mu/ jej odpisał/a ;D

1

7

...

haniaAnia
haniaAnia jakiej firmy jest ten lakier?

0

17

.,.,

0

28

;((

0

33

...

3

7

Noo

Domcias1456
Domcias1456 tak ... i nwm dlaczego ?
Zwariowana98
Zwariowana98 tak.. słucham smutnej smuzyki gdy jest mi smutno, ale nie po to by być bardziej smutnym tylko nie...

5

4

pastelowo.

kadi1993
kadi1993 w inglocie ja kiedys uzywalam jej nie pamietam jaki nr dokladnie ale tam sa dwa takie super odcie...
poziomica10
poziomica10 jejku jej gdzie dostanę miętową szmineczkę?

0

34

...

4

11

oczyska o.o

KLEOpatra686
KLEOpatra686 no właśnie, rzęsy .. sztuczne ;__;
Syllwiaaa
Syllwiaaa rzęsy sztuczne jak u lalki