441
20
281
pół szklanki mleka , 3/4 margaryny , 1,5 szkl...
mmartyna155 Nie przełknęłabym domowej czekolady na margarynie, fuuujek. Ludzie, masło, i będzie pycha,
andzia84 pycha z koleżanką w podstawówce sobie robiliśmy. rewelacja
domel blok czekoladowy pokrojony na cukierki mam trochę inny przepis ale zamysł jest ten sam no i ja wo...
236
4
60
,,,
zimna_jak_lod Wygląda jak gremlin :)
Patusia095 hahaha ;P
asieeek ach te człowieki....serca nie mają :D
21
5
2
Fryzurka hehe :)
cieszyslawa można? można :):)
Morcik15 Rozbawiło mnie to do łez <3
Pharadize haha usmialam sie : )))) sama jestem mama chlopczyka,ale ten "kucyczek" jest uroczy



