618
45
177
<33
NutkaPL Piekna ! :)
AnetaSzewc Okropny kolor włosów...
Zuzia7374320 można powiedzieć, że wygląda jak Elsa XD
183
20
75
aa tak wygląda na kimś, prawda że ładnie ?
Fashionist boska !!! tylko szkoda że nie jest taka puszczona do ziemi z długim trenem z tyłu
blondynka99 urocza! sama chciałabym taką mieć
