Inspiracje Fryzury

Tablicę obserwuje 45 osób
Tablica zawiera 27 zszywek
michallsko
Obserwuję 100 tablic
Moje tablice obserwuje 94 osoby
Obserwuję 100 tablic
Moje tablice obserwuje 94 osoby
Tę tablicę obserwuje 45 osób
Tablica zawiera 27 zszywek

36

124

rękawiczki

sweetangel12
sweetangel12 ale supcio
dadzia3456
dadzia3456 kurcze... gdzie mozna je kupic... sliczne sa...
White_Mocha
White_Mocha Prześliczne

8

125

...

Majenka17
Majenka17 świetne <3 też chce takie :c

0

23

.♥.

4

127

Piękna fryzura

ona1023
ona1023 mam pytanko jak gruba jest ta lokówka?
weronisia17a
weronisia17a jaki ładny kolor włosów ! <3 spróbuje ;)
d3licja
d3licja ładne;) Ale jeśli chodzi o lokowanie lokówką to nie przesadzała bym z tym, strasznie spala włosy...

20

378

Warkooocz :)

AndziaByAnn
AndziaByAnn @Karolisia - dzięki za wyjaśnienie, zawsze się zastanawiałam dlaczego ...
Aga138
Aga138 Śliczne;***
agatak98
agatak98 ja sobie robię taki tylko, że ręce bolą po dłuższym czasie xd

32

477

Fale

Darciaaa
Darciaaa ja niestety mam za twarde włosy na takie fale. :/
glooodzio
glooodzio ja stosuje patent z prostownica efekt ten sam a jednak na moich włosach trzyma dłużej :D
katarzyna_97
katarzyna_97 Na moich włosach to nie działa ; /

36

202

....

Mikusia00
Mikusia00 czatlike jak już hejtujesz to przynajmnij bez błędów!;]
oliwuniaaa
oliwuniaaa catlike na pewno sie pisze xd
ogarnijtoziom
ogarnijtoziom jak ona ma ścięte te włosy ? :)

50

77

a ty .?

Katia1212
Katia1212 9, ale w sumie to wszystkie
zuzaiwa
zuzaiwa dłuższe niż 9
kubiczpaulina
kubiczpaulina nie ma 10 :) mam do pasa

28

592

perfekcyjny nielad

jakczaj
jakczaj ♥♥
Welcia520
Welcia520 Cudo♥
Myyszkaa17
Myyszkaa17 co ona robi na 6 obrazku od góry? spina wsówką czy gumką?

0

34

;))

1

21

...

madlen1991
madlen1991 śliczna ..~~~~

0

107

Kok :)

7

67

fajnie

Patrycja_Kalicka_
Patrycja_Kalicka_ mm bandana kocham mam czarną czerwoną błękintą i lomonkową :P
gusia_95
gusia_95 bandanki ;d uwielbiam~!
gwiazdka1020
gwiazdka1020 bandamy : dd

7

164

Fryzura.

nikusia285
nikusia285 Kurde nawet mi wychodzi tylko troszeczkę za krótkie włosy :(
natalia10288
natalia10288 Na rozpoczęcie roku tak się uczesałam :)
aakuukuu
aakuukuu bardzo mi się spodobał ten pomysł, takie proste :D

26

495

upięcie

dominola704
dominola704 Booskoo :*
Blond_rudzielec
Blond_rudzielec Ja bym zakończyła na 5 :)
dominisia0511
dominisia0511 ale jest teraz pełno ciekawych fryzur na długich włosach:) tą musze koniecznie wypróbować;)

10

172

fryzury

mania243
mania243 super pomysł
doda_333
doda_333 super pomysł
agus1512
agus1512 fajne ;) lubie takie luzne fryzury

1

13

kleopatra;)

Gawlik
Gawlik fajne
atomkinga
atomkinga klasyk
immg
immg śliczny kolor

8

129

zakręcony koczek z boku głowy

ianthe
ianthe w 4 wygląda jakby brało się włosy z lewej strony głowy, zawija się je a później spina np. wsówkam...
konto-usunięte
konto-usunięte tak... w czwartym się skręca włosy z lewej do prawej i spina ; )
niepozorna92
niepozorna92 dzięki :D