milafifka

milafifka
Moje tablice obserwuje 68 osób Znajdź mnie Ostatnio dodane zszywki
Obserwuj
 
Cytrynowe "brownie" Składniki: 160 g masła 3/4 szklanki drobnego cukru do wypieków 3 duże jajka skórka otarta z 2 dużych cytryn świeżo wyciśnięty sok z połowy cytryny 170 g mąki pszennej Wszystkie składniki powinny być w temperaturze pokojowej. W misie miksera umieścić masło i cukier. Utrzeć do powstania jasnej i puszystej masy maślanej. Dodawać jajka, jedno po drugim, ucierając po każdym dodaniu do dokładnego połączenia (masa maślana może się zwarzyć w tym momencie, ale nie ma to wpływu na wypiek). Dodać skórkę i sok cytrynowy, zmiksować. Dodać przesianą mąkę pszenną, wymieszać szpatułką do połączenia. Formę o wymiarach 28 x 18 cm wyłożyć papierem do pieczenia. Piec w temperaturze 150ºC przez około 25 minut lub do tzw. suchego patyczka. Nie pieczemy za długo by nie wysuszyć ciasta, powinno być mokre w konsystencji choć na patyczku włożonym w środek nie powinno być śladów surowego ciasta. Wyjąć, wystudzić. Polać cytrynowym lukrem, pokroić na kwadraty i udekorować świeżymi drobnymi owocami. Lukier cytrynowy: 1 szklanka cukru pudru 3 łyżki soku z cytryny skórka otarta z 1 dużej cytryny Wszystkie składniki umieścić w miseczce i rozetrzeć grzbietem łyżki. Jeśli lukier będzie zbyt rzadki - dodać więcej cukru pudru, a jeśli zbyt gęsty - soku z cytryny. Dodatkowo: drobne owoce malin i jagód, do dekoracji omomom kj,. ,. < 3 ...

2

20

Drewniane wnętrze

BlackPerl
BlackPerl biorę-)
Hassen07
Hassen07 I like style this room

12

11

:-)

Lille
Lille BlackPerl,jak zawsze wszystko działa w dwie strony,ja ostatnie kilka lat poświęciłam dzieciom,nie...
Milka52757
Milka52757 Ja tam wolę pracę, ale kto co lubi :>

3

3

...

Hellas26
Hellas26 Zawsze ,czekam na Twoje towarzystwo.
milibarcamili
milibarcamili a pewnie-zapraszam;)
krn78
krn78 Tylko zbożową. Jestem patriotą :D

0

15

...

1

29

...

adriana987
adriana987 skąd dywan ?

1

2

...

katkako
katkako Gdzie można kupić?:)

0

12

...

0

5

...

0

42

...

2

28

///

Kllakier
Kllakier skad spodniczka ?;)
Myszka89
Myszka89 dołączam się do pytania wyżej, :)

2

1

cvb

Dooorotka
Dooorotka Hahahaha "naukowcy podobno udowodnili" haha xD

2

1

cvb

1989malinka
1989malinka szczera prawda... znam to

1

34

ciekawe zdjęcie :)

BlueMay
BlueMay o żesz kurwa. kocham to. naprawdę piękne

2

61

...

adriana987
adriana987 skąd komoda i tapeta ?

0

60

---

3

41

...

ewa_wal
ewa_wal Piękna bluzka! Czy ktoś wie gdzie są podobne?
justa920
justa920 ja kupiłam w mohito tyle że kolory ułożone są naprzemiennie w literę v
721498026
721498026 gdzie dostanę taką bluzkę?