58
1
29
świetny pomysł :)
joasia2308 mam identyczne tylko ze z mniejszych zdjec i na szafce :) nawet na zszywke wrzucilam zdjęcie..;)
80
9
29
:-)
daenerys7 to są nike free run 3.0 v5 dokładnie, mam je <3
Zayniikaaxx Ooo i jak? Ile kosztowały? Sprawdzają się?
139
2
50
jesiennie. Lubicie? :)
315
23
202
Jesiennie, dziewczęco, ekstra! :)
marcia1431_17 w H&M jest chyba za 20 zł :)
Ewus85 w H&m były podobne ale nie wiem czy nadal są
131
7
56
UGH!Doctor House<3
32
5
17
:)))
Czekoladaaaaaa Mhm tak to o mnie :D
aniarachuba123 MartaSchnelder Myślę że zechce :)
MartaSchneider Hmmm to chyba jakiś zdesperowany książę. ;)












