949
29
222
<3
poziom_ka91 piękne
haniusia1262 śliczne
anielka091 Mega♥♥dlugosc tez bardzo fajna, osobiscie takiej nie mam ale chyba wygodniej niz w dlugich??
1152
50
418
````
magduska25 posłuchałam Was i kupiłam :) znalazłam cudowny.. długi, ciepły, jasny z naszywkami :) kosztował m...
sashenka Zara
LAFANT <3
398
11
136
czerń
asia29721 ejjj to jest jakiś kombinezon? Dajcie linka do takiego albo podobnego
nucus81 wszystko super wyglada
Fashionistka022 suepr, tylko buty bym zmieniła :) .
136
3
23
o boziee :D
nicegirl88 słodziak
Narbeleth Trzy rzeczy zostały z raju: gwiazdy, kwiaty i oczy dziecka. (Dante)
Crazy_Minion ale śliczne oczy *.*
514
55
207
Piękna sukienka <3
ewelajna99 piękna, ale mnie zachwyciła ta: http://allegro.pl/piekna-suknia-rozm-38-i6454945801.html
plasterka piękna!
olenkauyr piękna https://zagga.pl/kategoria/odziez/sukienki/















