374
20
586
Rajski batonik
ania1980 chętnie zrobię i zjem sama bo nikt w domu nie lubi kokosu
natalka0603 robiłam przed chwilą,wsadziłam je teraz do lodówki na godzinę :)
martag1205 są bardzo zmaczne i proste do zrobienie.:) Jedyne z czym miałam problem to otoczenie ich w czeko...
137
12
303
Bułeczki z pieczarkami
ingrid96 a w piekarniku 25min z termoobiegiem czy bez?
Tysiaaa Chyba bez, bo ja mam z termoobiegiem i po niespełna 20 min były dobre ;)
nataliaraczka robiłam już daaawno , pycha !
124
3
141




