morningsun89

Godům po ślůnsku :D
morningsun89
Moje tablice obserwuje 895 osób Znajdź mnie Ostatnio dodane zszywki
Obserwuj
 G.
... ... ... ... ...

0

37

/////

0

4

'''

0

62

...

0

40

...

6

155

ozdoby

mamypomysly
mamypomysly Wygląda rewelacyjnie:) Koniecznie muszę coś takiego zrobić!
mamypomysly
mamypomysly Rewelacyjny pomysł.
natka2708
natka2708 wspaniale

2

86

----

chester655
rozowe_flamingi
rozowe_flamingi ale ładne ♡

0

110

...

0

6

...

0

45

...

2

77

Nie otwieram się...

Hellas26
Hellas26 Dystans.
adusia161
adusia161 Wieje chłodem, bo się nie otwierasz.. Kółko się zamyka..

9

86

...

Karo19951
Karo19951 Sama dobrze o tym wiem ;p Niestety taka ludzka mentalnośc że martwimy się tym co inni mówią.
mamakkatrzyna
mamakkatrzyna dokładnie...trzeba mieć- delikatnie mówiąc wyrąbane na to co ludzie powiedzą!!!
konto-usunięte
konto-usunięte Dlatego nigdy się nie wolno poddawać :)

11

175

...

magdainteria
magdainteria Ale ładne ❤. muszę koniecznie wykonać taką ozdobę dla siebie
sowa72
sowa72 Bardzo ładne.
zizi_dun
zizi_dun Świąteczne klimaty! :D