6
2
5
<33
mufasad10 Ohhh Wiksa, kiedy my sie doczekamy takich zdjęć? ;D Bo Okta pewnie juz nie dluuugo ;D
wiktoria24 noo właśnie :) ona już suknie ma a pan młody garnitur już ma dawno kupiony :)
54
8
21
zakochałyśmy w ten sweterek <3
etna63 mam taki sam identyczny <3
oluniaa223 sweterek ładny, ale kolor brzydki ;<
59
1
20
<3
Olciaaa_18 cudna stylóweczka, ale jak zrobić taką fryzurę ? bo niewiem jak z tyłu wygląda .:D


